Cześć

Tu się przedstaw (napisz o sobie i swoim zbiorniku)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Artur1976
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: pn lip 04, 2022 10:16 pm
Lokalizacja: Marki
Na imię mam: Artur
Płeć:

Cześć

#1

Post autor: Artur1976 »

Mam na imię Artur i mieszkam w Markach.
Postanowiłem reaktywować porzucone niegdyś hobby. Wiecie szkoła średnia, koledzy, dyskoteki, itp. :wink: . Od tamtego czasu, jak czytam to wiele się zmieniło chociażby w sprzęcie czy praktykach. Dlatego też liczę na wsparcie zacnego grona forumowiczów przy uruchomieniu akwarium. :) . Powrót do akwarystyki może być długi z racji drugiego mojego hobby, a jest nim modelarstwo kolejowe. :wink:

Pozdrawiam,
Artur
Awatar użytkownika

mariom222
Moderator
Posty: 1208
Rejestracja: pn lis 14, 2016 4:58 pm
Lokalizacja: Warszawa Włochy
Na imię mam: Mariusz
Płeć:

Cześć

#2

Post autor: mariom222 »

siema, już wyobrażam sobie te stacje kolejowe w akwarium :)

chociaż ja też lubię pobawić się jakimś symulatorem, mój ulubiony to MaSzyna, pamiętam jak piałem z radości kiedy udało mi się uruchomić EP09

marekmich
Zapaleniec
Posty: 347
Rejestracja: ndz kwie 20, 2014 4:50 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Na imię mam: Marek
Płeć:

Cześć

#3

Post autor: marekmich »

E..tam, najlepiej na żywo, en57 jeszcze jak na szopie byłem, ALki, AKMki. Na szkoleniach miałem chwilę zabawy z nowymi ER160, impulsy i elfy też są niezłe, jeszcze pobawiłbym się traxem i gamą ale nie ma ich u mnie na sekcji.

A co do pomocy to forum jest przyjazne i każdy coś Ci podpowie, ale pamiętej w akwarystyce pośpiech jest tylko przy zbieraniu wody z podłogi.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21846
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Cześć

#4

Post autor: Lech-u »

No to czas założyć wątek w Galerii i tam relacjonować swoje postępy i zadawać pytania!
Witaj na FAWA!
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Awatar użytkownika

Autor
Artur1976
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: pn lip 04, 2022 10:16 pm
Lokalizacja: Marki
Na imię mam: Artur
Płeć:

Cześć

#5

Post autor: Artur1976 »

Modelarstwo kolejowe to nie tylko świat w miniaturze, ale też skala 1:1 i symulatory też. Wszystko to się razem łączy w szerokie spojrzenie na kolei. I zapewne tak jest w akwarystyce, że trzeba mieć trochę wiedzy ogólnej z każdego tematu związanego z tym hobby aby mieć ładne akwarium a nie "szambo"
Wątek założony w forum ogólnym. Jeżeli źle zrobiłem to poproszę admina o przeniesienie.
ODPOWIEDZ