Bolbitis Pogostemon Ludwidia Echinodorus Bakopa

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany
Awatar użytkownika

Autor
Michal
Uczestnik
Posty: 29
Rejestracja: wt maja 27, 2014 10:08 pm
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo
Na imię mam: Michał

Bolbitis Pogostemon Ludwidia Echinodorus Bakopa

#1

Post autor: Michal »

Wiadro roślin z przycinki. Wszystko ze zdjęć za 40 zł:
- Bolbitis
- Pogostemon
- Ludwigia czerwona
- Bakopa
- Echinodorus- taka mała odmiana płożąca się po dnie

Rośliny rosły na wodzie kranowej bez CO2.
Zapraszam z własnym naczyniem.
Odbiór tylko osobisty- przy Zajezdni Tramwajowej Mokotów (Rondo Postępu/Konstruktorska)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika

Grondal
Zapaleniec
Posty: 260
Rejestracja: sob gru 28, 2024 12:40 pm
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Bolbitis Pogostemon Ludwidia Echinodorus Bakopa

#2

Post autor: Grondal »

Kurde mam 200 km. A taka ładna porcja roślin się zmarnuje.
Awatar użytkownika

Autor
Michal
Uczestnik
Posty: 29
Rejestracja: wt maja 27, 2014 10:08 pm
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo
Na imię mam: Michał

Bolbitis Pogostemon Ludwidia Echinodorus Bakopa

#3

Post autor: Michal »

Rośliny już rosną w nowym miejscu.
Dziękuję wszystkim za duże zainteresowanie.
Temat do zamknięcia.

Logic07
Zapaleniec
Posty: 442
Rejestracja: czw wrz 14, 2023 9:02 pm
Lokalizacja: pierdziszewice kolonia

Bolbitis Pogostemon Ludwidia Echinodorus Bakopa

#4

Post autor: Logic07 »

a w akwarystycznym koszyk anubiasa nana petit 40zł :hah: ta porcja roślin to jak za darmo

DanielP
Moderator
Posty: 2281
Rejestracja: wt kwie 25, 2017 9:52 am
Lokalizacja: Piaseczno
Na imię mam: Daniel

Bolbitis Pogostemon Ludwidia Echinodorus Bakopa

#5

Post autor: DanielP »

Absolutnie nie neguję tu okazji i jakości roślin ale porównywanie roślin z ,,innej ligi cenowej" jest moim zdaniem bez sensu.

Logic07
Zapaleniec
Posty: 442
Rejestracja: czw wrz 14, 2023 9:02 pm
Lokalizacja: pierdziszewice kolonia

Bolbitis Pogostemon Ludwidia Echinodorus Bakopa

#6

Post autor: Logic07 »

po prostu ktoś kto się orientuje w cenach zauważy różnice.Kupowałem 2 różne koszyki anubiasa petit w dwóch różnych sklepach akwarystcznych i w obu była identyczna cena tylko że ten jeden okazał się prawie 3 razy większą sadzonką więc ktoś po prostu oszukuje i zawyża cene może przy 1 sadzonce tego się nie odczuje, ale jak ktoś potrzebuje obsadzić duży korzeń i potrzebuje mieć tych sadzonek troche to jest to zwykłe zdzierstwo i to mnie boli że są ludzie co chcą się dorobić za wszelką cene, bo sprzedać to samo za tą samą cene ale trzy razy.A ty mi piszesz o jakiejś lidze cenowej roślin.Nawet nie wiesz jak przepłacasz za te super roślinki w koszykach albo in vitro.Dodam jeszcze że ten złodziejski mniejszy anubias się nie przyjął bo to był jakiś dupny emers i 40 zł wywalone :what:

DanielP
Moderator
Posty: 2281
Rejestracja: wt kwie 25, 2017 9:52 am
Lokalizacja: Piaseczno
Na imię mam: Daniel

Bolbitis Pogostemon Ludwidia Echinodorus Bakopa

#7

Post autor: DanielP »

Ja zawsze kupuję rozsądnie i dlatego nie przepłacam :capu: Nie pisałem też nigdzie o tym, ze kupuję rośliny w koszyczkach czy sklepach. Co do ligi cenowej to chodziło mi o to, że są rośliny rosnące jak chwasty i można je nabyć od hodowców za grosze a inne z kolei rosną powoli toteż ich cena jest znacznie wyższa. Jakość roślin i ich cen jest zawsze kwestią indywidualną i dyskusyjną.

Ps. brałem kiedyś tytułowe tośliny od Pana Michała i byłem z nich zadowolony.

Logic07
Zapaleniec
Posty: 442
Rejestracja: czw wrz 14, 2023 9:02 pm
Lokalizacja: pierdziszewice kolonia

Bolbitis Pogostemon Ludwidia Echinodorus Bakopa

#8

Post autor: Logic07 »

ja nie ale akwarystyka jest pięna
Zablokowany