Strona 1 z 1

Julidochromis Marksmithi

: pn gru 08, 2025 10:56 pm
autor: mickeymause
Siema
Czy ktoś w Warszawie posiada Julidochromis Marksmithi (wyodrębniony jakiś czas temu z julidochromis regani odmiany ,,kipili") czyli po polsku Naskalnik Marka Smitha
Stwierdziłem że zanim zajrzę do sklepów typu discus to może ktoś na forum ma jakieś nadwyżki ?

Julidochromis Marksmithi

: czw gru 11, 2025 5:40 pm
autor: mickeymause
Byłem w discusie ale z julek mieli tylko regani dickfeldi i odnatusy więc zapowida się znowu długie szukanie
na prawdę nikt nie ma u siebie nawet pod warszawą ?