Problem

Zaczynasz przygodę z akwarystyką? Koniecznie przeczytaj ten dział :!:
ODPOWIEDZ

Autor
Cichy88

Problem

#1

Post autor: Cichy88 »

Witam mam taki problem że nie chcą mi za bardzo rosnąć rośliny krawędzie liści robią się brązowe i co bym nie wsadził do wody np. karmnik po 3 dniach brązowieje to samo jest z kotnikiem była biała siatka i dziś zaczyna już się robić brązowa to samo jest na samej górze podłoża pierwsze 2 cm w dół a dalej normalnie nic się nie dzieje. mam 2 filtry 1 kubełkowy drugi wewnętrzny oświetlenie 2x 30w i 2x 40w od tygodnia podaje też co2 z bimbrowni bo nie stać mnie narazie na butle. próbowałem już czyścić akwarium i rośliny ale powraca to po tygodniu
Awatar użytkownika

Bohdan
Zapaleniec
Posty: 263
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:10 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Problem

#2

Post autor: Bohdan »

Kiedy akwa wystartowało? Z Twojego opisy wynika, że masz akwarium niedawno założone i w związku z tym woda jeszcze nie dojrzała, a w takim środowisku pojawiają się okrzemki - to może być właśnie ten brązowy nalot

Autor
Cichy88

Re: Problem

#3

Post autor: Cichy88 »

no akwarium ogolnie będzie już rok ale ostatnio musiałem wszystko wyjąć więc działa już prawie 2 tygodnie. A jak można się pozbyć tych okrzemek ponieważ wszystkie rośliny mi zaraz wymrą

Autor
Linf

Re: Problem

#4

Post autor: Linf »

Cichy88 pisze:A jak można się pozbyć tych okrzemek ponieważ wszystkie rośliny mi zaraz wymrą
Same znikają,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik Początkującego Akwarysty”