Sklep w okolicach konstancina??

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
natalka8891
Gaduła
Posty: 123
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 11:57 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep w okolicach konstancina??

#1

Post autor: natalka8891 »

Hej wam z racji tego że mieszkam w Powsinie to trochę bliżej mi do Konstancina może i być Piaseczno i te okolice.
Zna ktoś albo może polecić jakiś dobry sklep Akwarystyczny albo zoolog tylko z częścią akwa ??
najlepiej w okolicach właśnie Konstancin
"Wszystkie rybki śpią w jeziorze ..." :D
Awatar użytkownika

KuMaK
Zapaleniec
Posty: 348
Rejestracja: śr cze 17, 2009 2:30 pm
Telefon: 798 763 792
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Płeć:

Re: Sklep w okolicach konstancina??

#2

Post autor: KuMaK »

natalka8891 pisze:najlepiej w okolicach właśnie Konstancin
W Konstancinie w sklepach zoologicznych nie ma ani jednego akwarium :wink:
Są natomiast dwie firmy akwarystyczne w miare znaczące w swiecie akwarystycznym,

-jedną jest Aqua Art na ulicy Przyrzecze chyba 18 - zamawiasz produkt przez Internet odbierasz na miejscu, generalnie polecam, obsługa miła no i znana :-P

-druga działa w ukryciu.

W Piasecznie masz kilka sklepów akwarystycznych:

- Sklep Sum - jest IMO ubogi jesli chodzi o akwarystyke, troszkę drogi
- Sklep na bazarku przy szkolnej [a dokładniej to jest przedłużenie ul Chylczkowskiej po przecięciu Puławskiej nie wiem czy zachowuje ona nazwę czy nie] w kazdym razie przy przystanku 709 nie znam nazwy, używam Bazarek, no jest tam coś i w miare dobre ceny, jest też jakaś wiedza akwarystyczna przynajmniej właściciela sklepu.

- KAKADU Auchan - postarali się trochę o akwarium pokazowe jeśli chodzi o florę, ale w zbiorniku nie raz widziałem martwe krewetki, zresztą jak w większości sklepów tej sieci znaleźć można sporo chorych zwierzaków, wchodzę do nich tylko gdy jestem w nich z kimś umówiony, nic po za tym.

Jest też kilka hodowli akwarystycznych.

Jeśli chodzi o Konstancin, żaden sklep akwarystyczny nie był w stanie się utrzymać w Konstancinie ze względu na zły dobór miejsc - za drogie centra handlowe typu Stara Papiernia, jak na start. Padały zwykle po 2 miesiącach, był jeden sklep akwarystyczny który miał sporo zbiorników i utrszymywał się przez wiele lat, nie wiem czemu się zwinął.
Jeśli ktoś by w ogóle planował postawić sklep zoo w Konstancinie lub okolicach np Powsin, proponuję uruchomić część wędkarską sklepu, u nas jest to w miarę popularny sposób na spędzenie wolnego czasu, co do części akwarystycznej mogę pomóc.
Ostatnio zmieniony ndz maja 09, 2010 1:41 pm przez KuMaK, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika

Autor
natalka8891
Gaduła
Posty: 123
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 11:57 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Sklep w okolicach konstancina??

#3

Post autor: natalka8891 »

dzięki serdeczne muszę się trochę tam porozglądać:)
"Wszystkie rybki śpią w jeziorze ..." :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”