Nieprzeczytane posty których nie ma

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
mat25
Maniak
Posty: 842
Rejestracja: wt maja 18, 2010 10:08 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Nieprzeczytane posty których nie ma

#1

Post autor: mat25 »

Jako że były małe problemy z botami i Władek pisał do mnie że wyświetlają mu się nieprzeczytanie posty, których tak na prawdę nie ma mała rada jak to usunąć, ja niestety nie mogę tego zrobić hurtowo - komu przeszkadza może zrobić tak:

Wchodzimy w forum ogólne techniki, następnie otwieramy tematy przy których ikonka po lewej stronie jest pomarańczowa, zjeżdżamy na dół tematu i klikamy "oznacz temat jako przeczytany". Zabieg trzeba powtórzyć bodajże na 4 tematach i można się cieszyć zerowym licznikiem nieprzeczytanych postów ;)

Mateusz
Mateusz
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Nieprzeczytane posty których nie ma

#2

Post autor: matka siedzi z tyłu »

A czy przypadkiem sprawa nie dotyczy tematów, które mają kilka stron?
Jeśli tak, to możliwe, że nieprzeczytane posty są nie na ostatniej stronie, która się wyświetla, kiedy klikamy "Ostatni post", tylko na przedostatniej, do której trzeba się cofnąć.
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.
Awatar użytkownika

Autor
mat25
Maniak
Posty: 842
Rejestracja: wt maja 18, 2010 10:08 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Nieprzeczytane posty których nie ma

#3

Post autor: mat25 »

Obawiam się że nie, myślę że może tu chodzić o posty które wklejały boty. Posty były czasowe i miały zniknąć po jakimś czasie, ale są traktowane jako nieprzeczytane :)
To co mówisz matko, próbowałem wcześniej ale nic się nie zmieniało :)
Ostatnio zmieniony sob sty 01, 2011 2:23 pm przez mat25, łącznie zmieniany 1 raz.
Mateusz
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Nieprzeczytane posty których nie ma

#4

Post autor: matka siedzi z tyłu »

No nie wiem, może i tak być, chociaż dziwne, że mnie się to nigdy nie zdarzyło, a jestem na forum bardzo często. Ale może masz rację.
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.
Awatar użytkownika

1w0na
Zapaleniec
Posty: 261
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 8:58 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Nieprzeczytane posty których nie ma

#5

Post autor: 1w0na »

A nie wystarczy wejść do działu i kliknąć "Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane" który znajduje się po prawej stronie, zaraz nad tabelką?
Ostatnio zmieniony ndz sty 02, 2011 12:44 am przez 1w0na, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy "Nie na temat"”