Krewetkarium

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Jurgen
Zapaleniec
Posty: 221
Rejestracja: sob gru 01, 2012 7:35 pm
Telefon: 501083126
Lokalizacja:
Płeć:

Krewetkarium

#1

Post autor: Jurgen »

Wielki czwartek, mam cristale (dziesięciu, :shock: ), żwirek bazaltowy, dwie skałki...
w kuchni kombinacja alpejska: ta większa odwrotnie, nieee, nie tak, mniejszą też przekręć, nie odwrotnie, ups...
pękło szkiełko (60), fawa, gumtree, allegro, szklarz, tylko w odwrotnej kolejności...
czasy jakby za komuny, silikon akwarystyczny w domu, 16:38 na wiosce (tarchomin) nikt nie przytnie szkła, może w przyszłym tygodniu... grrr chyba zagryzę szklarza...
szybkie przekopywanie netu, gumetree (tam nabyłem równowartość 60 butelek litrowych, thx, JAOS), na allegro ceny z kosmosu chyba :razz: , zwłaszcza że, na dziś potrzebne... w auchan na modlińskiej chyba tańszy zestaw :shock:
zostało forum, 5 min samochodem, jestem wygodny przecież nie będę taszczył :) (ZYGI, JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ W IMIENIU KREWECI).
Już wszystko jest, podłoże, mchy, roślinka, korzonek ;), grzałka, filtr :!: , pięć minut pracy i się sfajczył... :twisted: , chyba mnie zaraz trafi :twisted: wywaliło na obudowie taaaaką gałę... coś się przegrzało :( , na szczęście nie wywalałem paragonu ( :shock: dziwne ???), dziś jadę z reklamacją, mam nadzieje że wymienią :), mam nadzieję że mimo przeciwności krewetki będą się dooobrze chować :).
P.S.
Wesołych i mokrego dla wszystkich FAWAwiczów
Pijąc wódkę jedząc śledzie, będziemy silni jak niedźwiedzie.
Prawo Precyzji: Mierz mikrometrem, zaznaczaj kredą, tnij siekierą.
Awatar użytkownika

zorbek
Zapaleniec
Posty: 448
Rejestracja: pt gru 07, 2012 11:21 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Krewetkarium

#2

Post autor: zorbek »

Tylko nie mów że akwarium pękło i filtr mógł chodzić bez wody, bo jak sklep podły to odrzucą z powodu przegrania z winy uzytkownika
----------------------------
Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika

Autor
Jurgen
Zapaleniec
Posty: 221
Rejestracja: sob gru 01, 2012 7:35 pm
Telefon: 501083126
Lokalizacja:
Płeć:

Krewetkarium

#3

Post autor: Jurgen »

Nie, to już po zalaniu... pracował w wodzie :)
Pijąc wódkę jedząc śledzie, będziemy silni jak niedźwiedzie.
Prawo Precyzji: Mierz mikrometrem, zaznaczaj kredą, tnij siekierą.
ODPOWIEDZ